Pro koho je dárek?

Typ dárku

Příležitost

<< seznam článků

Adrenalinové dárky

Přidáno 18.07.2011

Stále oblíbenější se v poslední době stávají zážitkové dárky plné napětí označované jako adrenalinové dárky. Pokud budete vybírat dárek pro osobu, která miluje vzrušení a nesnáší stereotyp, tak rozhodně nezapomínejte hledat v této kategorii dárků. Na našem webu jsme pro Vás připravili nabídku adrenalinových dárků v sekci zážitkové dárky. Mezi nejoblíbenější adrenalinové dárky patří například skok padákem, let balónem, nebo jízda v rychlém autě. Obliba dárků plných vzrušení je jak mezi muži, tak mezi ženami a věk zde nehraje žádnou roli. Jediné co rozhoduje, jsou zájmy dotyčného a jeho touha po riziku a vzrušení.

Adrenalinové dárky pro muže

Muži mají od přírody zpravidla silnější vztah k riziku. Neplatí to však pro každého muže a je opravdu na místě zvážit, zda právě muž, kterému plánujete koupit adrenalinový dárek, je tím pravým adeptem např. na skok padákem. Pokud jste pevně rozhodnuti pro adrenalinové dárky pro muže, pak se při výběru určitě zaměřte na zájmy dotyčného. Ne každý zážitek plný adrenalinu totiž potěší dotyčného muže stejně. Pokud jde například o nadšence do rychlosti, určitě ho více potěší jízda ve Ferrari, než třeba let balónem. Každý muž je jedinečný a před samotným výběrem adrenalinového dárku je vhodné poznat jeho zájmy, sny, ale i fóbie a zdravotní možnosti. Určitě nechcete, aby namísto radosti došlo například k srdeční příhodě...

Adrenalinové dárky pro ženy

Ačkoliv stále ještě převládá stereotyp, že ženy jsou jemné a potřebují ochranu a pocit bezpečí, realita je v mnoha případech jiná. Každý člověk má rád určitý stupeň vzrušení a pocitu radosti z toho, že se něco pořádného děje. Pokud chcete Vaši drahou polovičku, nebo kamarádku trochu rozhýbat a probudit v ní víc radosti do života, zkuste se zaměřit právě na adrenalinové dárky pro ženy. Tento typ dárků ocení nejen mladé dívky, ale i babičky, které třeba nevědomky pomalu odsouváme do starého železa. Adrenalinové dárky pro ženy můžete na našem webu najít mezi zážitkovými dárky. Věříme, že naše tipy na dárky Vám přinesou inspiraci, která Vám pomůže najít opravdu krásný dárek plný adrenalinu.

Komentáře k článku:

Originální nápady na dárky, dárečky k narozeninám, tipy na dárkové poukazy pro muže i ženy, dárkové koše, články popisující dárkové předměty - to je jen tak namátkou z obsahu našich stránek. Všechny dárky jsou ručně vybírány a tříděny tak, aby přehled byl maximálně srozumitelný a každý zde našel inspiraci a tip na super dárek dle svých preferencí. Vybírat nevšední a neobvyklý dárek nemusí trvat dlouho. K dárku přidejte i originální přání.

„Kdo má tak málo fantazie, že své lži musí opírat o důkazy, měl by raději rovnou mluvit pravdu.“ Oscar Wilde