Pro koho je dárek?

Typ dárku

Příležitost

<< seznam článků

Dárkové poukazy

Přidáno 13.11.2010

Jaké dárkové poukazy jsou nejčastější?

Různé poukazy, šeky a vouchery poslední dobou nabízí mnoho prodejců. Setkat se s nimi můžete jak v kamenných prodejnách, tak i v internetových obchodech. Mezi zboží, které se tímto způsobem často nabízí, patří například možnost zajít si na luxusní večeři, možnosti vybrat si dovolenou dle svého výběru (moře, hory nebo třeba lázeňský pobyt), masáže, sportovní oblečení nebo možnost výběru knihy dle vlastního výběru. Poslední dobou jsou však stále častěji nabízeny i poukázky na odběr zboží v supermarketu. Tyto poukázky mají výhodu v tom, že jsou často chápány jako praktický dárek. Praktický dárek určitě ocení zejména starší lidé, kteří pak i budou mít z nákupu dle vlastního výběru radost a odpadne tak riziko nevhodného dárku, se kterým poté obdarovaný nemá co dělat a jen ho někde odloží.

Dárkové poukazy na dovolenou

Na dovolenou se určitě každý těší, o to víc pak potěší, když ji někdo dostane darem. Tento poukaz může být třeba ideální dárek pro rodiče, pro prarodiče, ale i pro mladé páry. Ačkoliv hodnota tohoto poukazu bývá o něco vyšší, věnujete tak často nezapomenutelný zážitek z dovolené a to většinou má za důsledek utužení rodinných vztahů. Při vybírání ideálního poukazu je lepší vybírat z nabídky zavedených cestovních kanceláří pro minimalizaci rizika. Zároveň je dobré si předem rozmyslet, jestli chcete věnovat spíše obecný šek na dovolenou, konkrétnější poukaz (například na libovolný poznávací zájezd, na pobyt u moře nebo na lyžařský zájezd) nebo poukaz na konkrétní dovolenou v určitém termínu. Zvážení už je na Vás.

Komentáře k článku:

Originální nápady na dárky, dárečky k narozeninám, tipy na dárkové poukazy pro muže i ženy, dárkové koše, články popisující dárkové předměty - to je jen tak namátkou z obsahu našich stránek. Všechny dárky jsou ručně vybírány a tříděny tak, aby přehled byl maximálně srozumitelný a každý zde našel inspiraci a tip na super dárek dle svých preferencí. Vybírat nevšední a neobvyklý dárek nemusí trvat dlouho. K dárku přidejte i originální přání.

„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ Jan Werich