Pro koho je dárek?

Typ dárku

Příležitost

<< seznam článků

Luxusní dárek k 50. narozeninám

Přidáno 18.07.2011

Blíží se oslava 50. narozenin, máte na tuto oslavu pozvánku, chcete se zúčastnit a jediné, co Vám chybí, je nějaký stylový dárek? Jestliže to tak je, klidně pozvánku přijměte a zúčastněte se, vybrat dárek zase nebude až takový problém, jak by se mohlo zdát.

K takto kulatému výročí (50. let) je třeba vybrat něco opravdu stylového a unikátního. Jestliže se jedná o dárek pro muže, tradičně se k narozeninám dává láhev alkoholu – tohoto pravidla se můžete držet, avšak vybírejte z těch prvotřídních lahví. K 50. narozeninám by bylo stylové darovat láhev 50 let starou, co říkáte? Láhev stejně stará jako je výročí, to je jistě unikátní a stylový dárek, který obdarovaného minimálně překvapí.

O tom, že takto staré pití bude mít prvotřídní kvalitu se jistě nemusíme ani zmiňovat. Zároveň se dá ještě říci, že tímto dárkem věnujete i určitý druh zážitku, protože takovéto lahve se nepijí jen tak při běžné příležitosti – tohle je určeno pro opravdu mimořádné chvíle a na takový zážitek budou všichni vzpomínat ještě dlouho – ať už jim pití zachutná nebo se zrovna netrefíte do vkusu. Láhví se dá vybrat několik, co se však opravdu dá doporučit je koňak. Cena je sice vyšší (za prvotřídní kvalitu se musí připlatit), avšak pokud láhev zakoupíte ve vice lidech, tak to snad již tak hrozné nebude a navíc 50. narozeniny jsou pouze jednou za život, tak si tato chvíle zasluhuje něco prémiového.

Komentáře k článku:

Originální nápady na dárky, dárečky k narozeninám, tipy na dárkové poukazy pro muže i ženy, dárkové koše, články popisující dárkové předměty - to je jen tak namátkou z obsahu našich stránek. Všechny dárky jsou ručně vybírány a tříděny tak, aby přehled byl maximálně srozumitelný a každý zde našel inspiraci a tip na super dárek dle svých preferencí. Vybírat nevšední a neobvyklý dárek nemusí trvat dlouho. K dárku přidejte i originální přání.

„Tragédie žen spočívá v tom, že se každá nakonec podobá své matce.“ Oscar Wilde