Pro koho je dárek?

Typ dárku

Příležitost

<< seznam článků

Přání k narozeninám texty

Přidáno 13.11.2011

Každý, kdo už někdy vybíral pro někoho dárek k narozeninám, tak ví, že to není zrovna jednoduché, zvláště pokud přesně nevíte co koupit a zároveň chcete vybrat něco, co bude alespoň trošku originální nebo vtipné - zkrátka tedy pokud se nechcete uchýlit třeba ke tradiční láhvi alkoholu v případě dárku pro muže.

Texty přání k narozeninám

Mnohdy však třeba některé vzdálenější příbuzné nevidíme často osobně nebo není zvykem si předávat dárky. V tomto případě se posílájí alespoň třeba pohlednice nebo sms, které obsahují milé texty přání k narozeninám. při tvorbě básničky nebo verše platí téměř to samé, co u výběru dárku, pokud něčí narozeniny nechcete řešit tradičně, tak vybrat hezké texty dá poměrně práci. Jestliže chcete mít jistotu, že Vaše narozeninová přání budou opravdu originální, tak nezbyde než se pokusit své texty vymyslet sami. Pokud budete přát pouze pomocí sms, tak máte práci o dost jednodušší než v případě, že chcete věnovat přání s nějakým delším textem. Zvažte si to sami, vše má své výhody i své nevýhody, sms přání se píše velmi rychle, zatímco pohlednice k narozeninám trvá delší dobu - než přijde nápad, než ji člověk odešle, než ji pak pošta doručí apod. Nicméně narozeninová pohlednice je více osobní. Kompromis pak představují elektronická přání, která se zasílají například emailem nebo do zpráv na facebooku.

Zajímavá databáze, kde jsou nejenom texty přání k narozeninám se nachází i na zábavném portálu smstexty.cz. Případně další podobné weby se dají dohledat přes vyhledávače, například seznam.cz nebo google.cz, stačí zadat požadovanou frázi do vyhledávacího okna.

Komentáře k článku:

Originální nápady na dárky, dárečky k narozeninám, tipy na dárkové poukazy pro muže i ženy, dárkové koše, články popisující dárkové předměty - to je jen tak namátkou z obsahu našich stránek. Všechny dárky jsou ručně vybírány a tříděny tak, aby přehled byl maximálně srozumitelný a každý zde našel inspiraci a tip na super dárek dle svých preferencí. Vybírat nevšední a neobvyklý dárek nemusí trvat dlouho. K dárku přidejte i originální přání.

„Láska vdaných žen je nejcennější na světě, manželé o tom ovšem nevědí.“ Oscar Wilde