Pro koho je dárek?

Typ dárku

Příležitost

<< seznam článků

Vtipné dárky

Přidáno 18.07.2011

Vtipné dárky jsou takové, které i když nemají skoro žádnou reálnou hodnotu, tak i přesto dokáží udělat radost a dokáží pobavit. A o to jde často třeba na oslavách narozenin nebo firemních večírcích především.

Kdy věnovat vtipný dárek?

Vtipný dárek můžete věnovat téměř kdykoliv, kdy je k tomu nějaká příležitost. Pobavit, udělat někomu radost nebo si z někoho lehce vystřelit tím, že darujete nějaký žertovný předmět, může být zábava. Samozřejmě je ale předem dobré si trošku promyslet, jaká asi tak bude reakce obdarovaného a o jakou vlastně jde příležitost – jestli příležitost není příliš vážná k tomu, aby se dalo vymýšlet vtipné dárky.

Kde seženu vtipný dárek

Na tuto otázku je jednoduchá odpověď. Vtipný dárek se dá sehnat buď v obchodech (klasických kamenných, ale i internetových) nebo se dá vymyslet a vlastnoručně vyrobit. Pokud se rozhodnete vtipný dárek pořídit z obchodu, tak je často problém v tom, že ačkoliv jde o nějakou drobnost, tak i tak to stojí hodně peněz. Proto je lepší nějaký vtipný dárek vymyslet, vyrobit a darovat – potěšíte tím hned dvojnásobně, protože vlastnoručně vyrobené a vymyšlené dárky mají své kouzlo oproti kupovaným předmětům.

Komentáře k článku:

Originální nápady na dárky, dárečky k narozeninám, tipy na dárkové poukazy pro muže i ženy, dárkové koše, články popisující dárkové předměty - to je jen tak namátkou z obsahu našich stránek. Všechny dárky jsou ručně vybírány a tříděny tak, aby přehled byl maximálně srozumitelný a každý zde našel inspiraci a tip na super dárek dle svých preferencí. Vybírat nevšední a neobvyklý dárek nemusí trvat dlouho. K dárku přidejte i originální přání.

„Přátelství je součást lidského štěstí.“ Jan Werich