Pro koho je dárek?

Typ dárku

Příležitost

Cena

x zrušit výběr

Dárky pro ženy

Pokud hledáte tipy na dárky pro ženy - a je jedno jestli k narozeninám, svátku nebo jen tak pro radost - tak je nejlepší vycházet z toho, co o ženě víte a z toho, v jaký je Váš vztah k ženě (maminka, babička, kolegyně, kamarádka, přítelkyně, ...). Některé ženy ocení spíš vtipné dárky a srandovní maličkosti, jiné naopak mají rády luxusní dárky. Mnohdy však stačí věnovat jako dárek třeba jen kytku nebo hezký společný večer - takové dárky ženy většinou milují. Cena dárku není obvykle to nejdůležitější. Hlavní je, aby dárek vyjadřoval emoce, které k ženě chováte. Ženy na rozdíl od mužů preferují spíše krásu nad funkcionalitou. Pokud si nejste jistí, zda je dárek pro ženu vhodný, zkuste se zaměřit na to, jaké jsou její oblíbené předměty – jaké šperky ráda nosí, jak se obléká, co zdobí její pokoj apod. Velkou pomůckou Vám může být znalost oblíbené barvy. Pokud víte, jakou barvu žena miluje, pak věřte, že volit dárky pro ženy v této barvě je polovina úspěchu.

Články: dárky pro ženyVánoční pohlednice 2013

Vánoční atmosféru tvoří jednak dárky, ale také vánoční přání. I v roce 2013 se často posílají originální Vánoční pohlednice.

Originální a netradiční dárky

Originální a netradiční dárky k narozeninám nebo kdykoliv pro radost. Voňavé nebo vtipné předměty.

Mraveniště - nevšední nápad na dárek

Malé domácí mraveniště je náš nový nápad na vtipný a originální dárek, kterým můžete překvapit někoho k narozeninám nebo na Vánoce 2011.

Dárky podle osoby: Dárky pro mužeDárky pro ženyDárky pro senioryDárky pro dětiDárky pro páryDárky pro domácí mazlíčky

Dárky podle typu: Originální dárkyVtipné dárkyPraktické dárkyRomantické dárkyTradiční dárkyZážitkové dárky

Dárky podle příležitosti: Dárky k narozeninámDárky k svátkuDárky pro radostVánoční dárky

Přání, pohlednice a tipy na dárky: Přání, pohlednice a tipy na dárky

„Bůh stvořil člověka, když ho přestaly bavit opice. Na další pokusy už pak neměl nervy.“ Mark Twain