Pro koho je dárek?

Typ dárku

Příležitost

<< seznam článků

Levné dárky

Přidáno 01.12.2010

Levné kupované dárky

I s omezeným finančním rozpočtem se dá sehnat pěkný dárek. Možná budete muset trochu více hledat, ale to snad nevadí. Několik tipů Vám tu zkusíme poradit.

Dobrou volbu mohou představovat běžně používané předměty - například hrnek nebo tričko. Takový dárek má výhodu, že bude často na očích, protože ho dotyčný často bude prakticky využívat. Například hrnek používá téměř každý z nás. Pokud se Vám povede vybrat některý s hezkým grafickým potiskem případně s oblíbeným citátem nebo životním mottem, máte vyhráno. Hrníček se často dá ještě doplnit o celou sadu například na čaj nebo na kávu. No a pokud si dáte s výběrem trošku práci, můžete mít slušnou dárkovou sadu a stále se s cenou vejdete do řádu několika stokorun.

Ručně vyrobené dárky

Ručně vyrobené dárky mají hned několik výhod - jednak jsou levné a jednak se na nich člověk může vyřádit a vytvořit tak opravdu unikátní předmět dle svých představ. Obdarovaný je pak určitě překvapen tím, co dostal, protože tento typ dárku většinou nikdo moc nečeká. Nevýhodou pak je pracnost - zkrátka výhodná cena je nahrazena časovou náročností na výrobu.

Které předměty se nejčastěji vyrábějí? Většinou jde o něco, co se ručně maluje, plete, vyšívá nebo vyřezává. Proto jsou to ve výsledku třeba malované obrazy, tkané obrazy nebo třeba pletené rukavice či svetry. Ať už se rozhodnete pro cokoliv, přejeme Vám hodně štěstí!

Komentáře k článku:

Originální nápady na dárky, dárečky k narozeninám, tipy na dárkové poukazy pro muže i ženy, dárkové koše, články popisující dárkové předměty - to je jen tak namátkou z obsahu našich stránek. Všechny dárky jsou ručně vybírány a tříděny tak, aby přehled byl maximálně srozumitelný a každý zde našel inspiraci a tip na super dárek dle svých preferencí. Vybírat nevšední a neobvyklý dárek nemusí trvat dlouho. K dárku přidejte i originální přání.

„Tragédie žen spočívá v tom, že se každá nakonec podobá své matce.“ Oscar Wilde