Pro koho je dárek?

Typ dárku

Příležitost

Cena

x zrušit výběr

Dárky pro muže

Chcete-li vybrat ideální dárky pro muže, tak je třeba si uvědomit, že každý muž ocení jiné typy dárků. Vždy je třeba vycházet z příležitosti, pro kterou dárek volíte a z toho, jaké zájmy a preference daný muž má a dle toho volit vhodný dárek. Pokud jde např. o nadšence do aut, zkuste vybrat dárek v podobě lekce zvládání smyku vozidla, projížďku v závodním autě apod. Pokud jde o muže kutila, zkuste mu jednou koupit pořádného pomocníka na zahradu, nebo do dílny. Co může být krásnější, než dát dárek, který se stane každodenním pomocníkem. Velice zajímavými dárky pro muže jsou všemožné elektronické hračky, označované také jako gadgets. Jde např. o binární hodinky, fitness navigace apod. Obecně platí, že mladší muži častěji ocení originální vtipné nebo například adrenalinové dárky, zatímco starší muži spíše ocení tradiční nebo praktické dárky. Pokud opravdu nebudete vědět, čím muže potěšit, tak máte vždy v záloze láhev alkoholu, muže takový dárek neurazí...

Články: dárky pro mužeVánoční pohlednice 2013

Vánoční atmosféru tvoří jednak dárky, ale také vánoční přání. I v roce 2013 se často posílají originální Vánoční pohlednice.

Originální a netradiční dárky

Originální a netradiční dárky k narozeninám nebo kdykoliv pro radost. Voňavé nebo vtipné předměty.

Mraveniště - nevšední nápad na dárek

Malé domácí mraveniště je náš nový nápad na vtipný a originální dárek, kterým můžete překvapit někoho k narozeninám nebo na Vánoce 2011.

Dárky podle osoby: Dárky pro mužeDárky pro ženyDárky pro senioryDárky pro dětiDárky pro páryDárky pro domácí mazlíčky

Dárky podle typu: Originální dárkyVtipné dárkyPraktické dárkyRomantické dárkyTradiční dárkyZážitkové dárky

Dárky podle příležitosti: Dárky k narozeninámDárky k svátkuDárky pro radostVánoční dárky

Přání, pohlednice a tipy na dárky: Přání, pohlednice a tipy na dárky

„Vhodnou základnou pro manželství je oboustranné nepochopení.“ Oscar Wilde