Pro koho je dárek?

Typ dárku

Příležitost

<< seznam článků

Luxusní dárek pro muže

Přidáno 18.07.2011

Pokud chcete obdarovat muže, který má rád luxus a vysoký standard, pak je třeba vybírat luxusní dárkové předměty nebo nějaké hodně netradiční zážitky spojené například s luxusní degustací nebo neobvyklé adrenalinové zážitky – jako např. projížďka tankem nebo poukázku na víkend s vojenskou tematikou.

Kolik stojí luxusní dárky?

Asi nikoho nepřekvapí, že luxusní dárky bývají určitě dražší než obvyklé dárky. Za vysoký standard se prostě připlácí a nedá s tím nic dělat. Nicméně i v kategorii „luxusní dárky“ se dá sehnat něco za rozumné peníze, a pokud se třeba chystáte na narozeninovou oslavu ve více lidech, na dárek se můžete složit a pak i luxus vychází cenově přijatelně.

Luxusní dárky pro muže – příklady

Uvedeme si několik příkladů luxusního dárku pro muže – to Vám jistě pomůže nejvíc. Pokud se bavíme o předmětech, dají se pro muže doporučit například luxusní pánské hodinky, luxusní kravatu, opravdu luxusní láhev alkoholu (Vybírat můžete ve specializovaných eshopech a prodejnách, kde rozumí tomu, co prodávají). Luxusní láhev alkoholu se nedá sehnat v běžných řetězcích, protože je třeba vybrat něco netradičního – například 12letý nebo 25letý rum, whisky a podobně.

Jak vybírat dárky?

Klasická otázka, na kterou se snad každý ptá, nicméně s výběrem nejde obecně poradit, protože to zkrátka vždy záleží na drobnostech – je třeba si uvědomit pro koho dárek je, co má ten člověk rád, jak se asi bude tvářit na daný dárek, jestli má zájem dostávat dárky nebo si nic nepřeje a podobně. Pokud si projedete naše stránky, kde jsou dárky pro muže získáte určitě inspiraci a třeba vám i něco padne do oka a vyberete si.

Komentáře k článku:

Originální nápady na dárky, dárečky k narozeninám, tipy na dárkové poukazy pro muže i ženy, dárkové koše, články popisující dárkové předměty - to je jen tak namátkou z obsahu našich stránek. Všechny dárky jsou ručně vybírány a tříděny tak, aby přehled byl maximálně srozumitelný a každý zde našel inspiraci a tip na super dárek dle svých preferencí. Vybírat nevšední a neobvyklý dárek nemusí trvat dlouho. K dárku přidejte i originální přání.

„Kdy se nudíme lépe než v kruhu rodiny?“ Oscar Wilde