Pro koho je dárek?

Typ dárku

Příležitost

<< seznam článků

Mraveniště - nevšední nápad na dárek

Přidáno 01.11.2011

Domácí mraveniště (někdy se setkáte i se slovem antquarium), je náš nově zařazený tip na nevšední a originální dárek. Poslední dobou se z tohoto dárku stal takový menší fenomén, protože většinu lidí baví sledovat, jak mravenci každodenně žijí, jak se v rámci svého prostoru pohybují, co dělají a podobně.

Domácí mraveniště je také ideální dárek pro ty, kteří touží mít doma něco menšího živého, co by se dalo sledovat, ale prostory jim nedovolují si pořídit něco třeba psa, kočku, křečka nebo nějaké jiné zvíře. A jak takové domácí mraveniště vypadá? Jedná se o takovou menší nádobu, která samozřejmě není skleněná, aby nehrozilo rozbití. Uvnitř je pak gel, ve kterém jsou vidět všechny pohyby mravenců, protože svým pohybem zanechávají stopy. Gel je zároveň pro mravence vydatným zdrojem potravy po celou dobu jejich života, nemusíte se tak o nic starat a opravdu můžete své mravence jen pozorovat.

Domácí mraveniště je tak opravdu nevšední a originální dárek, se kterým si obdarovaný může užít mnoho zábavy. Tímto dárkem někoho můžete překvapit například při příležitosti narozenin nebo se toto překvapení hodí věnovat i na Vánoce 2011. Věříme, že s tímto dárkem věnujete I nějaké ty prožitky a že tedy vyberete správně.

Komentáře k článku:

Originální nápady na dárky, dárečky k narozeninám, tipy na dárkové poukazy pro muže i ženy, dárkové koše, články popisující dárkové předměty - to je jen tak namátkou z obsahu našich stránek. Všechny dárky jsou ručně vybírány a tříděny tak, aby přehled byl maximálně srozumitelný a každý zde našel inspiraci a tip na super dárek dle svých preferencí. Vybírat nevšední a neobvyklý dárek nemusí trvat dlouho. K dárku přidejte i originální přání.