Pro koho je dárek?

Typ dárku

Příležitost

<< seznam článků

Netradiční dárky

Přidáno 18.07.2011

Znáte to sami, k Vánocům nové ponožky, k narozeninám kravata a k svátku láhev alkoholu. Ačkoliv je zvyk železná košile, není rozhodně na škodu jednou za čas koupit nějaké netradiční dárky. Každý člověk má rád překvapení a u dárků to platí dvojnásob. Ať už budete shánět dárek pro muže, nebo po ženy, vždy zkuste nadělit něco netradičního, něco co dotyčná osoba už dlouho (nebo nejlépe ještě nikdy) nedostala. Dobrý start je podívat se do kategorie zážitkové dárky. V této kategorii jsme pro Vás připravili dárky v podobě nejrůznějších zážitků – od adrenalinových, po relaxační.

Netradiční dárky pro ženy

Obzvláště významné jsou netradiční dárky pro ženy. Každá žena miluje, když jí muži dávají najevo její výjimečnost a jedinečnost. Pokud ženě koupíte parfém, který je cítit v každém druhém autobuse, moc ženu nepotěšíte. Pokud však věnujete dárek, který má jen málokdo, téměř určitě tím u ženy zabodujete. Pro netradiční dárky pro ženy doporučuje nahlédnout například do kategorie romantické dárky. Sám netradiční dárek pochopitelně k úspěchu nestačí, základem je, aby byl estetický či elegantní – z tohoto hlediska pak můžete na našem webu vybírat bez obav, neboť se snažíme pro Vás vybírat pouze takovéto dárky.

Netradiční dárky pro muže

Stejně jako v případě žen, by i dárky pro muže měli být jedinečné. Kravata a košile se sice kupují jednoduše, ale že by takový dárek každý rok k narozeninám, nebo k vánocům vždycky potěšil, se říct nedá. Pokud budete chtít nadělit muži nějaký netradiční dárek, zkuste se podívat do kategorie originální dárky. Ačkoliv to nemusí být tak zřejmé, muži milují vyjímečnost stejně jako ženy. Oproti ženám však preferují více funkcionalitu, nad estetickou stránkou. Proto pokud chcete muže potěšit netradičním dárkem, hledejte něco, co nabízí jedinečné funkce, nejnovější technologie apod. Věříme, že právě na našem webu naleznete několik hezkých tipů.

Komentáře k článku:

Originální nápady na dárky, dárečky k narozeninám, tipy na dárkové poukazy pro muže i ženy, dárkové koše, články popisující dárkové předměty - to je jen tak namátkou z obsahu našich stránek. Všechny dárky jsou ručně vybírány a tříděny tak, aby přehled byl maximálně srozumitelný a každý zde našel inspiraci a tip na super dárek dle svých preferencí. Vybírat nevšední a neobvyklý dárek nemusí trvat dlouho. K dárku přidejte i originální přání.

„Snažme se žít tak, aby naší smrti litoval i majitel pohřební služby.“ Mark Twain