Pro koho je dárek?

Typ dárku

Příležitost

<< seznam článků

Originální a netradiční dárky

Přidáno 17.01.2012

Dnes se podíváme na jeden internetový obchod, kde se dají nakoupit především netradiční dárky pro dospělé i děti - kosmetika Pivrnec, dárky Chuck Norris a další podobně vtipně zaměřené předměty pro muže, ale i pro ženy. Pojďme se podívat blíž na jednotlivé věci, které obchod nabízí.

Kosmetika Pivrnec

Asi každý chlap zná slovo Pivrnec. Minimálně každý pivař jistě ocení, pokud třeba k narozeninám dostane nějaký dárek z této řady. Ruda Pivrnec pak nabízí různé předměty, které se hodí pro každý den, ať už se jedná o pivní sprchový gel, vlasový šampon, vlasový balzám, mýdlo, pěnu do koupele nebo nějaký jiný kosmetický výrobek. V internetovém obchodě se dá sehnat jak dárkové balení více věcí najednou, tak i jednotlivé zboží samostatně. Které zboží si vyberete, je už na vás. Ceny nejsou nijak vysoké, například sprchový gel Pivrnec s obsahem 250 ml stojí aktuálně přívětivých 49 Kč včetně DPH.

Dárky Chuck Norris

Dárky Chuck Norris jsou dalším sortimentem obchodu. Nabízí se zde především trička, ale i samolepky a mýdla. Na trička si pak každý může navrhnout svůj vlastí citát od Chucka Norrise. Pokud neznáte žádné hlášky, můžete si vybrat některé, které jsou již připraveny. Případně další hlášky se dají dohledat na internetu, existuje spousta serverů, které se touto tématikou zabývají.

Ostatní sortiment

Obchod však nabízí sortimentu mnohem více, většinou se však jedná o kosmetiku, která je různě vtipně podána, proto se hodí jako dárek. Ceny jsou vesměs příznivé, proto nelze jinak, než každému doporučit se do obchodu podívat a vyhledat si vlastní zboží.

Komentáře k článku:

Originální nápady na dárky, dárečky k narozeninám, tipy na dárkové poukazy pro muže i ženy, dárkové koše, články popisující dárkové předměty - to je jen tak namátkou z obsahu našich stránek. Všechny dárky jsou ručně vybírány a tříděny tak, aby přehled byl maximálně srozumitelný a každý zde našel inspiraci a tip na super dárek dle svých preferencí. Vybírat nevšední a neobvyklý dárek nemusí trvat dlouho. K dárku přidejte i originální přání.

„Pes, kterého uzdravíš, tě nikdy nekousne. To je hlavní rozdíl mezi zvířetem a člověkem.“ Mark Twain