Pro koho je dárek?

Typ dárku

Příležitost

<< seznam článků

Srandovní dárky

Přidáno 18.07.2011

Veselé dárky jsou dobrou volbu pro všechny osoby, které se rády smějí. Je jen opravdu málo lidí, které srandovní dárky urazí. Na druhou stranu je však pravda, že jsou příležitosti a osoby, pro které se tento typ dárků příliš nehodí. Pokud však budete vybírat dárek pro kamaráda nebo kamarádku, určitě se porozhlédněte po nějakém tom vtipném dárku. Srandovní dárky totiž nepotěší jen samotnou osobu, které je nadělíte, ale udělají radost i všem okolo. Na našich stránkách tento typ dárků najdete v kategorii vtipné dárky, do které se dostanete jedním kliknutím myší na příslušný odkaz v levém menu.

Srandovní dárky pro muže

Muži jsou zpravidla hračičkové a zároveň tak trochu nemravové. Pokud chcete najít nějaké srandovní dárky pro muže, které zaručeně potěší, zkuste se porozhlédnout po nějakém laškovném předmětu připomínajícím část ženského těla. Obliba mužů v humoru namířeném proti ženám je všem dobře známá. Muže, žijícího již delší dobu v manželství, pak obvykle potěší srandovní dárky pro muže, které si berou na mušku tchýni. V případě, že dotyčný muž není příliš ješitný a dokáže si dělat srandu i sám ze sebe, můžete mu kopit dárek, který si dělá legraci z jeho zlozvyků - například v podobě karikatury na kávovém hrnku apod.

Srandovní dárky pro ženy

Co dokáže ženu snad vždy zaručeně rozesmát? Odpověď je snadná - když se může bavit na účet mužů. Viděli jste někdy spolu s nějakou ženou srandovní video, ve kterém muž dostane letícím předmětem omylem úder do slabin? Pak si jistě pamatujete jak upřímný smích to v dotyčné ženě vyvolalo. S tímto vědomím je dobré hledat srandovní dárky pro ženy. Samozřejmě není třeba se zaměřovat pouze na dárky zesměšňující muže, na místě je vybírat i srandovní dárky pro ženy, které si dělají legraci přímo z obdarované osoby - z jejích zlozvyků apod. Oblíbený srandovní dárek pro kamarádku je pak také imitace mužské pýchy... Tento typ dárku pak ovšem nedoporučujeme kupovat pro tchýně!

Komentáře k článku:

Originální nápady na dárky, dárečky k narozeninám, tipy na dárkové poukazy pro muže i ženy, dárkové koše, články popisující dárkové předměty - to je jen tak namátkou z obsahu našich stránek. Všechny dárky jsou ručně vybírány a tříděny tak, aby přehled byl maximálně srozumitelný a každý zde našel inspiraci a tip na super dárek dle svých preferencí. Vybírat nevšední a neobvyklý dárek nemusí trvat dlouho. K dárku přidejte i originální přání.

„Žití, to je největší umění na světě, neboť většina lidí pouze existuje.“ Oscar Wilde