Pro koho je dárek?

Typ dárku

Příležitost

<< seznam článků

Vánoční dárky pro muže

Přidáno 30.10.2010

Jaké vánoční dárky pro muže rozhodně nekupovat

Už jste někdy koupili vánoční dárek pro muže, kterým jste zrovna dvakrát nepotěšili? Nebyl to náhodou dárkový balíček deodorantu a vody po holení? Pak se není čemu divit. Muže takovéto vánoční dárky prostě nepotěší! Pokud váš děda měl minulé Vánoce z takového dárku radost, pak to prostě jenom hrál, protože vás má opravdu rád a ví, že Vánoce jsou o něčem jiném... Ještě větší „gól“ jsou vánoční dárky pro muže typu ponožky. To už je opravdu střela do obličeje, která končí všechnu legraci.

Jaké vánoční dárky pro muže neurazí

Pokud máte nutkáni koupit na Vánoce muži dárek, který ho udělá krásnějším, zkuste vybrat alespoň kvalitní panský parfém, nebo ještě lépe holicí strojek. V případě holicího strojku se však vyhněte laciným variantám z teleshoppingu - mělo by jít o dárek, který muži vydrží několik let. Krása takového vánočního dárku je pak v tom, že ho muž bude mít každé ráno (nebo alespoň obden) v ruce a vždycky si vzpomene, kdo mu ho nadělil. Vhodný dárek pro muže na Vánoce je i hezká kravata (měla by být buďto opravdu luxusní, nebo originální a vtipná). Na Vánoce můžete muže potěšit i klasickými dárkem v podobě lahve kvalitního alkoholu. Divotvorným likérům doktora Boty se na Vánoce raději vyhněte, zaměřte se na tradiční a ověřené značky, které má muž rád, ale nemůže si je vždy dopřát.

Jaké vánoční dárky pro muže zaručeně potěší

Jak je známo, muži jsou hračičkové. Mají rádi funkční dárky. Pokud je v něčem motor, nebo motůrek, dá se do toho vlézt šroubovákem a „opravit“ to, pak jde o ideální vánoční dárek pro muže. Je váš muž spíše novodobý hračička – namísto šroubovákem „opravuje“ myší? Pak je pro něj ideální vánoční dárek nějaká technologická vymoženost (dárky označované jako “gadgets“).

Komentáře k článku:

Originální nápady na dárky, dárečky k narozeninám, tipy na dárkové poukazy pro muže i ženy, dárkové koše, články popisující dárkové předměty - to je jen tak namátkou z obsahu našich stránek. Všechny dárky jsou ručně vybírány a tříděny tak, aby přehled byl maximálně srozumitelný a každý zde našel inspiraci a tip na super dárek dle svých preferencí. Vybírat nevšední a neobvyklý dárek nemusí trvat dlouho. K dárku přidejte i originální přání.

„Vždy odpouštějme svým nepřátelům, nic je nedokáže víc rozzuřit.“ Oscar Wilde