Pro koho je dárek?

Typ dárku

Příležitost

Cena

x zrušit výběr

Vánoční dárky

Vánoce 2013 se blíží a potřeba dárků na Vánoce také. Letos je dobré vybírat vánoční dárky o něco dříve než na poslední chvíli - i když často to tak stejně dopadne. Vánoce jsou pouze jednou v roce a každý kupuje opravdu mnoho dárků, pak je těžké vymyslet originální vánoční dary, aby se to každý rok neopakovalo. Zejména děti ocení dárky pro radost, muži a ženy pak více ocení originální vánoční dárky. Mnohdy také bývá těžké vybrat Vánoční dárky pro babičku a dědu, zde doporučujeme volit něco praktického. Inspirovat se můžete touto stránkou, kde vám přinášíme tipy na vánoční dárky. V roce 2013 jsou v módě podobné dárky jako minulý rok, navíc hitem zejména pro teenagery na vánoce jsou tablety. Nicméně pokud chcete, vybírejte spíše levné Vánoční dárky, pokud vyberete vtipné a netradiční žertovné předměty, máte jistotu, že Vánoce 2013 budou časem klidu, uvolnění a radosti. A připomínáme, že na Vánoční dárky je lepší kupovat dříve než na Štědrý večer ráno.

Články: Vánoční dárkyVánoční pohlednice 2013

Vánoční atmosféru tvoří jednak dárky, ale také vánoční přání. I v roce 2013 se často posílají originální Vánoční pohlednice.

Mraveniště - nevšední nápad na dárek

Malé domácí mraveniště je náš nový nápad na vtipný a originální dárek, kterým můžete překvapit někoho k narozeninám nebo na Vánoce 2011.

Veselé Vánoce

Vánoce jsou jedním z nejvýznamnějších křesťanských svátků, který trvá od 25. prosince do 6. ledna. V České republice...

Dárky podle osoby: Dárky pro mužeDárky pro ženyDárky pro senioryDárky pro dětiDárky pro páryDárky pro domácí mazlíčky

Dárky podle typu: Originální dárkyVtipné dárkyPraktické dárkyRomantické dárkyTradiční dárkyZážitkové dárky

Dárky podle příležitosti: Dárky k narozeninámDárky k svátkuDárky pro radostVánoční dárky

Přání, pohlednice a tipy na dárky: Přání, pohlednice a tipy na dárky

„Čas si vymysleli lidé, aby věděli, od kdy do kdy a co za to.“ Jan Werich